Monumententuin
Steenhouwerij van der Made beschikt over een eigen monumententuin met de meest voorkomende modellen en soorten. Indien u een afspraak maakt staat er een medewerker klaar om u hierbij vrijblijvend te begeleiden.
.
Showroom
In onze showroom kunnen wij u vele soorten modellen, steensoorten, tekeningen, lettertypen, spreuken, grafaccessoires (zoals kandelaars en vazen) en urnen laten zien. Deels om daadwerkelijk vast te pakken en deels in showboeken of op de pc. De mogelijkheden zijn eindeloos.
Wij begeleiden u bij het uitzoeken van een persoonlijke gedenkplaats. Tevens bieden wij u de mogelijkheid om een afspraak te maken om samen op de begraafplaats te kijken of we komen desgewenst bij u thuis. Neem voor meer informatie contact op via 0413-335200 of stuur een email naar info@shvdmade.nl.